Krásný den | Nabídka | KURZY | Kontakt

Kurz Profesionální úprava fotografií

PROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

Jednodenní KURZPořádání kurzů je aktuálně pozastaveno, jakmile bude výuka obnovena, budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení.

Co se u nás naučíte?


V kurzu se postupně seznámíte s možnými metodami úpravy fotografií a prakticky si vyzkoušíte nejčastější nástroje k jejich vylepšení. Nevadí, pokud jste již pokročilí, lektorka přizpůsobí výklad a úkoly i pro náročnější zájemce.

Pro koho je kurz určen?


Pro všechny, kteří chtějí mít hezké fotografie a nebo se úpravě fotografií věnovat profesionálně. Na kurzu s námi zjistíte, jak dodat fotografii živost a objevíte nepřeberné možnosti úprav, kterými pak zachráníte nebo zvýrazníte spoustu milých detailů, které Vaše fotografie rozzáří.

Lektorka přizpůsobí výklad i pro náročnější zájemce, úkoly k procvičení jsou individuálně přizpůsobovány podle podle zkušeností účastníků. Vřele také doporučujeme nejen pro dospělé, ale i pro zájemce hlásící se na střední umělecké a technické školy. Kurz je pro všechny, kteří mají sklony k technickému myšlení, umění a pečlivosti, nebo chtějí zkusit něco netradičního.

Výhody našich kurzů:VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE ZAPLATÍTE MÉNĚ!

Pro více informací nás kontaktujte prosím na info@krasnyden.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

Přihláška na kurz

kabel

© 2019 KrasnyDen.cz