Krásný den | Nabídka | KURZY | Kontakt

Kurz Photoshopu

PHOTOSHOP

Jednodenní KURZPořádání kurzů je aktuálně pozastaveno, jakmile bude výuka obnovena, budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení.

Co se u nás naučíte?


Photoshop je základní a nejpoužívanější program pro práci s fotografiemi a grafikou a v našem kurzu se postupně seznámíte s možnostmi, které nabízí. Naučíte se používat nástroje jako retušování, HDR tónování, jak si změnit pozadí, jak pracovat s vrstvami, pokřivení loutky a většinu technik si prakticky vyzkoušíme. Na konci kurzu si budete umět vytvořit reklamní leták, banner nebo upravit fotografii.

Pro koho je kurz určen?


Pro začátečníky i pokročilé, kteří mají chuť se seznámit nebo rozvíjet s nástrojem, který opravdu funguje a dokáže jim pomoci s realizací jejich projektů. Pro svou všestrannost je Photoshop vhodný stejně tak pro amatérskou úpravu fotografií, jako pro profesionální grafiky. Pokud si rádi realizujete svoje sny, Photoshop Vám poskytne nepřeberné množství možností.

Lektorka přizpůsobí výklad i pro náročnější zájemce, úkoly k procvičení jsou individuálně přizpůsobovány zkušenostem účastníků. Vřele také doporučujeme nejen pro dospělé, ale i pro zájemce hlásící se na střední umělecké a technické školy. Kurz je pro všechny, kteří mají sklony k technickému myšlení, umění a pečlivosti, nebo chtějí zkusit něco netradičního.

Výhody našich kurzů:VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE ZAPLATÍTE MÉNĚ!

Pro více informací nás kontaktujte prosím na info@krasnyden.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

Přihláška na kurz

kabel

© 2019 KrasnyDen.cz